ZOSTAŁO:        DNI             H             MIN             S

Sponsor główny
Senvion
Sponsor
wentoVensysCRETPA HorwathVortexseebawind
Wystawcy

Konferencja

Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej to największe branżowe wydarzenie w Polsce poświęcone energetyce wiatrowej.

 

Tradycyjnie uczestnicy Konferencji będą mogli zapoznać się z oceną bieżącej sytuacji na rynku, zdobyć informacje na temat najnowszych trendów oraz usłyszeć najbardziej aktualne prognozy rozwoju energetyki wiatrowej w Polsce, ale też w Europie i na świecie. Będzie to również okazja do poznania rozwiązań wielu palących problemów prawnych, technologicznych czy związanych z kwestiami finansowania. Sesje tematyczne jak co roku prowadzone będą przez wybitnych ekspertów z branży energetyki wiatrowej.

 

Konferencja PSEW to również  miejsce spotkań najważniejszych podmiotów gospodarczych działających na rynku, co stanowi okazję do nawiązania wielu ważnych, strategicznych kontaktów biznesowych. W Konferencji biorą udział przedstawiciele firm z całej Europy, między innymi developerzy, inwestorzy, producenci podzespołów czy przedstawiciele sektora dystrybucji energii, a także stowarzyszeń branżowych. Konferencja PSEW to ponadto niepowtarzalna okazja do spotkań przedstawicieli administracji państwowej, którzy odpowiedzialni są za regulowanie i kształtowanie zasad funkcjonowania rynku energetyki wiatrowej w Polsce.

 

W ubiegłym roku Konferencja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem gromadząc blisko 600 uczestników z Polski i zagranicy.

 

Konferencja PSEW to:

- Sesja Plenarna i Sesje tematyczne, a także Dyskusje moderowane;

- wydarzenia towarzyszące: warsztaty tematyczne, sesja posterowa

- blisko 1000 uczestników;

- atrakcyjny program wydarzeń

- prestiżowa nagroda – IREW (Interesująco i Rzetelnie o Energetyce Wiatrowej)

- niezapomniana uroczysta kolacja – Gala Dinner.

- zainteresowanie mediów


Patron medialny
Nowa EnergiaCIREIOZE
REOCzysta Energia
Paliwa i energetykaInżynieria Biznes Polska
IOZEREchargeGłos Ekologii